Kişiye Özel Yanık Bası Giysisi

Medigarb Bası Giysisi

MEDİGARB HAKKINDA

       Medigarb markalı bası giysilerimiz Amerika’dan ve Almanya’dan gelen kumaşlarla Türkiye’de üretilmektedir. Provası yapılarak giydirilen bası giysilerimiz ilk altı ay boyunca rutin kontrollerle ve tadilatlarla hastalarımızın maksimum fayda almalarını sağlamaktayız. Profesyonel modelist ekibimizle en iyi hizmeti vermek ve en kaliteli ürünleri sağlamayı görev bilmiş bir firma olarak, 25 yıllık tecrübemizle Era-Med Medikal ailesi olarak Amerika standartlarını Türkiye’de devam ettirmekteyiz. 

  •   Sgk Anlaşmalı
  •   3 Ay Ücretsiz Tadilat
  •   7 İş Günü İçerisinde Teslim
  •   6 Ay Boyunca Düzenli Kontrol
  •   Sağlık Bakanlığı Ürün Takip Sistemine (ÜTS) Kayıtlı

        Ürünlerimiz 7 iş günü içerisinde hastalarımıza prova yapılarak giydirilir. Skar tedavisinde basıncın ne kadar önemli bir tedavi şekli olduğunu düşünürsek, hastalara prova yapılmadan giydirilen ürünlerin kişiye özel niteliğini kaybettiğini ve hastaya yeterli fayda sağlanmayacağını garanti edebiliriz. Bu nedenle hastalarımıza ürünleri teslim ettikten sonra 6 ay boyunca teknik destek sağlayarak düzenli basıncın devam etmesine çok önem veriyoruz. 

       Amerika destekli Türkiye de üretilen silikonlu yanık bası giysilerimiz hastaların ölçüleri alınarak Amerika’dan gelen kumaş ve silikonlarla profesyonel modelist ekibimizle üretilip 7 iş günü içinde provalı bir şekilde hastalarımıza giydirilerek teslim edilir. Sonra ki aşamada yani 6 ay boyunca teknik destek sağlanarak kilo alıp verme gibi durumlarda tadilat yapılarak giysilerden maksimum seviyede faydalanmaları sağlanır.

Ürünlerimiz Sağlık Bakanlığına bağlı UBB ve ÜTS sistemine kayıtlı olup ISO 13485 kalite yönetim sistemine dahildir.